parallax background

Hakkımızda

 

Hikayemiz

 

Fabrikamız & Şişeleme

Kontinü sistem bir dizi makinadan oluşur ve bu sistemde zeytinler öncelikle otomatik yıkama makinasında yıkanırlar. Vibrasyon ile zeytinlerin arasında olabiliecek taş, toprak kalıntıları ve itici hava gücü ile zeytin yaprakları gibi unsurlar temizlenmiş olur. Temizlenmiş zeytinler otomatik taşıyıcı ile kırıcıya taşınır ve kırıcı vasıtası ile zeytinleri hamur haline dönüştürerek bu oluşan hamuru malaksöre iletir. Malaksör sistemi, hamuru 27 derece ısıda 30 dakika kadar yoğurarak, zeytin hamurunda bulunan yağın hücrelerden ayrılmasını sağlar ve hamurun içerisinden zeytinyağının alınmasına olanak verecek bir kıvama gelmesi sağlanır.

Bu aşama da ki zeytin hamuru, malaksörden dekantöre otomatik pompalar ile iletilir. Dekantör, santrifüj tekniği ile bu hamur içindeki su, küspe ve yağı ayrıştırarak, su ve küspe (pirina) kendi depolarına otomatik taşıyıcılarla iletilir ve çıkan zeytinyağı separatöre iletilir. Separatör de kendisine iletilen bu yağı santrifüj ile içindeki posasından ayrıştırır. Tüm bu sürecin ardından zeytinyağı, hiçbir kimyasal veya ışıl işlem görmeden tüketime hazır hale gelmiş olur

Üretilen zeytinyağlarımız özel krom tanklarda muhafaza edilir ve filtre edilmeden şişelenir.

Tarihçe

 • 1987

  İLK GÖRÜŞTE AŞK/LOVE…

  Zeytinlik sahibi olmaya ve kendimiz için zeytinyağı üretmeye karar verdik.

 • 1994

  BÜYÜYEN BAHÇELER…

  Başlangıçta 10 dönüm olan zeytinliklerimizi 120 dönüme çıkarttık.

 • 2005

  SATIŞA ATILAN ADIM…

  İşletme olmaya ve Zeytinyağı satışına başlamaya karar verdik. Ürün çeşitliliğimizi arttırarak 3 boy şişe, 1 boy teneke tasarımı yaptık.

 • 2017

  YENİDEN DOĞUŞ…

  Kurumsal markalaşmanın önemine istinaden GurmeLove markamızı yeniden yorumladık.

 • 2020

  SİZİN İÇİN DAHA FAZLASINI DÜŞLEDİK…

  Ürün çeşitliliğimize zeytin yaprağı da ekleyerek, şifa kaynaklarımızı arttırdık ve ürünlerimizin kolay ulaşılabilirliğini sağlamak için internet sitelerimizden satışa açıldık.

 

Müşteri Memnuniyeti ve İade Şartları

GurmeLove Naturel Sızma Zeytinyağı, tamamen doğal yollar ile hiçbir kimyasal olmadan üretilmektedir. Ürettiğimiz ürünlere güvencimiz tam olduğundan dolayı ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem sebebiyle satın aldığınız ürünümüz ile birlikte tadım şişesi gönderilmektedir. Tadım şişesinde ki ürünümüzü beğenmediğiniz takdirde sipariş edilen ambalajların açılmaması şartı ile iade edebilirsiniz.